Zpět do Slevy

AXA SLEVA 50% na cestovní pojištění

Zveřejněno 21. 2. 2020

Chcete získat Axa cestovní pojištění s 50% slevou? Máme pro vás super tip jak ušetřit. Stačí kliknout na odkaz níže a sleva 50% na cestovní pojištění Axa je vaše!

Sleva 50 % na cestovní pojištění Axa Assistance

Pokud plánujete cestu do zahraničí nezapomeňte na kvalitní cestovní pojištění. Axa v rámci svých promo akcí nabízí běžně slevu 50% na cestovní pojištění.

S naším tipem ušetříte na cestovním pojištění Axa 50% a to už je znát.

Jak na to?

Cestovního pojištění Axa si sjednáte on-line přímo na webových stránkách Axa Assistance během 2 minut. Stačí vybrat typ cestovního pojištění, vyplnit základní údaje o pojištěných osobách, od kdy do kdy má pojištění platit a místo, kam jedete.

Doporučujeme zvolit tarif Excelent

Axa nabízí 3 tarify cestovního pojištění, záleží jen na vás, které si vyberete. My osobně při našich cestách preferujeme cestovní pojištění od Axa Assistance v nejvyšším tarifu Excelent.

Toto cestovní pojištění patří mezi nejlepší v ČR, ale je to především z toho důvodu, že zahrnuje ✅ limity pro léčebné výlohy 500 milionů. Pokud máte tuto variantu a na dovolené onemocníte nebo se vám stane úraz, nemusíte žádné limity řešit, tato varianta pokryje úplně vše.

Kromě vysokého limitu varianta Excelent zahrnuje také ✅ 25 milionů na způsobené škody na zdraví. Vztahuje se také na ✅pojištění zavazadel, ✅ právní asistenci, ✅ odpovědnost za škodu na majetku a ✅ pojištění cesty letadlem. 

Vybrat si můžete ještě tarif komfort a tarif Reference. Cestovní pojištění vás výjde sice o něco levněji, ale limity na léčebné výlohy jsou výrazně omezené. V tarifu Komfort je limit 5 milionů a v tarifu Refernce pouze 2,5 milionu.

Na co si dát pozor?

Dříve bylo možné sjednat cestovní pojištění i ze zahraničí. Od roku 2018 to již možné není.

Cestovní pojištění Axa musíte vždy sjednat  před odjezdem v ČR!

Připojištění

Cestovní pojištění Axa zahrnuje více než 90 sportů. Ale pokud budete chtít provozovat rizikové sporty, zvažte připojištění.  

Možnosti připojištění: ✅ autoasistence na cestách ✅ pojištění manuální práce ✅ drink povolen ✅ pojištění předčasného návratu

Chcete vědět, které sporty jsou v ceně pojištění? Mrkněte na ně sem.

Proč si vybrat cestovního pojištění Axa Assistance?

✅ Nonstop asistenční služba v českém jazyce (ale i v dalších jazycích).
✅ Pojištění léčebných výloh
✅ Pojištění odpovědnosti za škodu
✅ Pojištění asistenčních služeb
✅ Úrazové pojištění
✅ Pojištění zavazadel
✅ Pojištění cestování letadlem
✅ Pojištění právní asistence
✅ Možnosti připojištění
✅ Axa má 200 let zkušeností
✅ Miliony pojištěných klientů
✅ Sjednání online během 2 minut
✅ Pomoc kdekoliv na světě.

Jaký je váš názor?